Relacja; Nocne Marsze na Orientację w Toruniu

W sobotę 01.12.2018 r. reprezentacje naszej drużyny ruszyły popołudniowym pociągiem do Torunia, aby wziąć udział w ostatniej w tym sezonie InO, a mianowicie w Nocnych Marszach na Orientację.

Bazą zawodów była toruńska Barbarka, która dwa tygodnie wcześniej była świadkiem naszych zmagań w Mistrzostwach Polski. I podobnie jak wtedy, trasy okazały się dla nas przyjazne, a harcerze z Remusa stanęli na podium. Tym razem poszło nam jeszcze lepiej, gdyż zajęliśmy trzy pierwsze miejsce w trzech różnych kategoriach! Konkretniej, dh. Maciej z dh. Kacprem zdobyli złoto w kat. TD, dh. Mateusz z dh. Kacprem zajęli I miejsce w kat. TM, natomiast dh. Ewelina z dh. Bartkiem uplasowali się na czołówce w kat. TU. Razem z nami była jeszcze dh. Wiktoria wraz z dh. Dawidem, którym od zwycięstwa dzieliło jedynie 90 punktów karnych. Bardzo serdecznie wszystkim gratulujemy!

Nie ma co ukrywać, rok 2018 jest dla nas rokiem pomyślnym. Niestety, na podsumowanie naszych udziałów w InO oraz rozstrzygnięcie Pucharów musimy poczekać do stycznia. Jednak na pewno jest na co czekać!:)