Imprezy na Orientację. Podsumowanie roku 2017.

Zgodnie z naszą małą tradycją przygotowaliśmy dla Was podsumowanie udziału harcerzy naszej drużyny w imprezach na orientację. Od stycznia 2017 roku braliśmy udział w piętnastu imprezach, w co wliczają się dwie imprezy długodystansowe, jedna impreza rangi ogólnopolskiej oraz jedna impreza biegowa.

Na podium stanęliśmy łącznie 35 razy;
zajmując miejsce trzecie dokładnie 4 razy
miejsce drugie 8 razy,
a pierwsze miejsce aż 23 razy!

Puchar Grudziądza 2017

W kategorii TD na miejscu pierwszym znajduje się mł. Maciek Mróz, dumnie reprezentując 52 Turystyczną Drużynę Harcerską "Remus"!  Niedaleko podium w tej kategorii znaleźli się również dh. Kacper Stroński i dh. Kacper Majorkiewicz, zajmując wspólnie piąte miejsce na 77 uczestników.Nie gorzej poradzili sobie dh. Ewelina oraz dh. Bartek, którzy w kategorii TJ zajęli wspólnie pierwsze miejsce z czterdziestu czterech zawodników.

Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 2017

W kategorii TD  reprezentanci naszej drużyny opanowali całe podium! Miejsce pierwsze  znów należy do mł. Macieja Mróz, drugie miejsce wywalczył dh. Kacper Stroński , a trzecie miejsce dh. Kacper Majorkiewicz. Ale uwaga, uwaga, czwarte miejsce również należy do nas, gdyż zajęła je dh. Emilia Janicka! Niedaleko podium uplasował się również dh. Kacper Bądkowski zajmując miejsce siódme.W walce o puchar nasi harcerze prześcignęli ponad 170 osób.
Nasza drużyna odniosła sukcesy również w starszej kategorii.
W kategorii TJ dh. Ewelina wraz z dh. Bartkiem uplasowali się na pierwszym miejscu spośród 80 zawodników.

Warto wspomnieć również o tym, że m.in. za tak liczny udział harcerzy w imprezach na orientację nasza drużyna zyskała miano drużyny specjalnościowej, i tak od lipca jesteśmy Turystyczną Drużyną Harcerską "Remus". To wszystko dzięki Wam :)

Jak widać, ten sezon okazał się dla nas niezwykle owocny. Wszystkim harcerkom i harcerzom reprezentującym naszą drużynę bardzo dziękujemy za zaangażowanie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i przygód z mapą w ręku. Jesteśmy z Was naprawdę dumni!

Poniżej kilka fotografii z uroczystości wręczania pucharów, które odbyły się na pierwszych InO w 2018 roku.