11 czerwca 2018

Najważniejsze w czerwcu

Przypominamy:

Do 11 czerwca (PONIEDZIAŁEK) zbierane są, SMSowo do dh. Eweliny, zamówienia ze składnicy harcerskiej. Czekamy na nie do 17:00, tak aby mogły dojść do biwaku. Pieniądze proszę dostarczyć do wtorku (na dyżurze w szkole).

Do 12 czerwca (WTOREK) odbywają się zapisy na biwak, prosimy, aby wysłać SMS do dh. Eweliny, informujący o zgłoszeniu, nawet te osoby, które są gdzieś zapisane, lub wiemy, że z nami idą. Zgody rozdane zostaną we wtorek, należy je donieść w czwartek lub piątek, pieniądze zbieramy do czwartku.

14 czerwca (CZWARTEK), dyżur dh. Eweliny w szkole.

15 czerwca (PIĄTEK) jest dniem kiedy ostatecznie należy dokonać drugiej i ostatniej wpłaty na obóz, tego dnia odbędzie się ostatnia zbiórka drużyny.

16 i 17 czerwca (WEEKEND) będziemy na biwaku drużyny, we worek, gdy poznamy pełną liczbę osób powiadomimy o szczegółach i rzeczach które należy zabrać. Jednak na pewno już teraz warto zaopatrzyć się w plecak turystyczny, taki jak na obóz lub mniejszy, jest to biwak półwędrowny, więc każdy swoje rzeczy będzie niósł na plecach.

30 czerwca (SOBOTA), jak co roku odbędzie się zakończenie roku harcerskiego ze szczepem, jednak tym razem wydarzenie to będzie miało miejsce w Wałdowie, liczymy, że jako gospodarze imprezy, pojawimy się na niej bardzo licznie.

Druhna Ewelina przypomina także o konkursie plastyczno lirycznym, o podróżowaniu, można o nim przeczytać we wcześniejszych wpisach. Prace należy donieść na zbiórkę 15 czerwca
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz