28 marca 2018

Relacja; Szago 2018

24 marca osiemnastka harcerzy drużyny Remus, wraz z czterema rodzicami wyruszyła do Swarożyna na długodystansową InO Szago.
Jeden zespół, składający się z drużynowego i przybocznych wystartował na trasie "trudnej" i pokonał 26 pełnych błota i gór kilometrów.
Trzy zespoły, piętnastu harcerzy startowało na trasie "mało trudna", która liczyła 12 km, jednak wiemy, że jak to zwykle bywa, przeszli znacznie więcej.
Tym razem największą naszą nagrodą stała się sama przygoda i wspólnie spędzony czas. Zespoły, albo spisały punkty mylne, albo zwyczajnie zabrakło im czasu. Doświadczeni, wiążemy nadzieje z kolejną InO Szago.
Dziękujemy bardzo rodzicom, Pani Majorkiewicz, Pani Dąbrowskiej oraz Panu Mróz i Panu Mączyńskiemu, którzy pokonali trasy razem z harcerzami oraz dowieźli nas na miejsce.

Poza samą imprezą, całkowicie zasłużenie, plakietki Specjalności Turystyczno Krajoznawczej powędrowały do harcerzy, którzy dopiero od tego roku są częścią drużyny i już poprzez udział w Imprezach na Orientację, oraz rajdach, czy grach długodystansowych pracują na utrzymanie naszej specjalności. Dziękujemy i gratujemy wszystkim!

Autor: pwd. Ewelina Majorkiewicz Brak komentarzy:

Prześlij komentarz