9 grudnia 2017

Grudzień i pełen kalendarz zdarzeń

Do jutra, 10 grudnia do godziny 22:00 druhna Ewelina zbiera zamówienia do składnicy harcerskiej, zamówione rzeczy będzie można odebrać na najbliższej zbiórce. Pieniądze zbiera druh Mateusz w szkole w poniedziałek i wtorek.

15 grudnia ma miejsce tradycyjna zbiórka w szkole w Wałdowie.

[zmiana] 19 grudnia (wtorek) odbędzie się zbiórka wigilijna (mundurowa) razem z zuchami, zacznie się o godzinie 16:00, a potrwa półtorej godziny. Gdyby dla kogoś ta godzina była zbyt wczesna, proszę o informację.

21 grudnia o 16:00 odbędzie się kolędowanie na rynku w Grudziądzu, będziemy śpiewać wśród innych drużyn hufca, oraz odebranie Betlejemskiego Światełka Pokoju, a to wszystko w mundurach, zbiórka o 15:25 na stacji PKP w Wałdowie. Powrót autobusem, o 19:03 pod szkołą. Zabieramy 2 zł, legitymację i bilet pozamiejski.

24 grudnia będziemy oprawiać Mszę Świętą o 11:00 w Sarnowie, będziemy śpiewać oraz pełnić wartę przy Światełku Pokoju, zachęcamy do uczestnictwa osoby które nie wyjeżdżają daleko na święta. Na tym wydarzeniu również jesteśmy w nienagannym umundurowaniu. Do Mszy będziemy przygotowywać się na najbliższej zbiórce, na zbiórce wigilijnej, oraz jeśli będzie ku temu okazja, jakiegoś dnia w szkole rano.

W przerwie pomiędzy świętami a nowym rokiem będziemy kolędować tak jak rok temu, każdy zastęp ma w obowiązku przygotować szopkę, która weźmie udział w drużynowym konkursie, szopki zebrane zostaną 20 grudnia. Kiedy ustalimy dokładny termin kolędowania, damy znać.

Niech przygotowania do świąt pachną Wam mandarynkami! Czuwajcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz